Elektrostatik Filtre Fiyatları

Airby Elektrostatik Filtre Fiyatları


Elektrostatik filtre fiyatları müşterilerinin ihtiyaçları sonrası belirlenmektedir. Her müşterinin ihtiyaçları farklıdır. Ayrıca elektrostatik filtre'nin yanında bir çok ekipman kullanılması gerekebilmektedir. Elektrostatik filtre fiyatlarını hesaplarken bir çok değişkenden yararlanmaktayız. Bu değişkenler endüstriyel mutfağınız veya tesisinizin boyutları ihtiyaçları göz önüne alınmaktadır. Airby mühendislik fiyat vermeden önce keşif yapmakta ve projelendirme ile sizlere fiyat hazırlamaktadır. Keşif ve projelendirme ücretsiz olarak yapılmaktadır. Keşif ve projelendirme için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Airby Türkiye'nin yerli elektrostatik filtre üreticisidir. Dünya standartların elektrostatik filtre üreten Airby dünya üzerindeki elektrostatik filtre  üretimine de yön vermektedir. Yerli elektrostatik filtre ile hem yüksek verim oranlarında filtreleme sağlarken hem de bunu kullanıcılarımıza en uygun fiyatlar ile sunabiliyoruz.

airby elektrostatik filtre

Elektrostatik Filtre Fiyatları Nasıl Hesaplanır


Elektrostatik filtre fiyatları hesaplanırken hava emisyon ve hava akışını değiştiren tüm faktörler göz önüne alınmaktadır. Bir örnek ile bunu açıklamak istersek. Endüstriyel bir mutfakta.

  • Yemekleri pişirirken kullandığınız yakıt (kömür , doğalgaz vs)
  • Yemekleri pişirdiğiniz alanın büyüklüğü (ızgara , ocak)
  • Davlumbazınızın boyutu ve yüksekliği
  • Günlük minumum ve maksimum çalışma süresi
  • Pişirdiğiniz gıdanın özellikleri

Cihaz seçimini değiştirmekte ve fiyatları da etkilemektedir.

2500 M3

5000 M3

7500 M3

10000 M3

15000 M3

21500 M3

Elektrostatik Filtre Fiyatlarında Fiyat Değişkenliklerinin Sebepleri


Elektrostatik filtre fiyatlarında markaların verdiği fiyatlar arasında farklar olabilmektedir. Burada ucuz olan ürün her zaman  iyi bir seçenek olarak durmuyor olabilir. Fiyat karşılaştırması yaparken fiyatları karşılaştırdığınız ürünlerin özelliklerini  de karşılaştırmanız ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını öğrenmeniz gerekmektedir. Doğru projelendirilmemiş bir elektrostatik filtre sistemi sizi kar etmek yerine zarara sürükleyebilir. Sonuç olarak bir probleminiz var Koku ve duman bunun çözülmesi ve kalıcı olarak çözülmesi için en uygun sistemi seçmelisiniz.

airby elektrostatik filtre yakıt

KÖMÜR GAZ VE ELEKTRİK KULLANIMININ FİYATLARA ETKİSİ


İşletmenizde kullandığınız yakıtlar ve yanan ürünler belirli miktarda partikül salınımına sebep olmaktadır. Salınım miktarı arttıkça dışarı atılacak havayı filtrelemek için  daha geniş bir kapasite ihtiyacı oluşmaktadır. Kapasite artışı da elektrostatik filtre maliyetlerinizi arttıracaktır. Doğru bir projelendirmede yakıt değişkeni doğru ve en verimli şekilde hesaplanmalıdır.

Elektrostatik Filtre Kokuyu ve Dumanı Ne Kadar Engeller


Elektrostatik filtre sistemleri dumanı engellemek için günümüzde kullanılan en etkili yöntemdir. Ancak elektrostatik kuvvetler ile filtreleme sadece bir yöntemdir. Her marka ve her model ürün bu yöntemi kullanarak belirli bir verim ile çalışmaktadır. Burada dumanı maksimum şekilde filtrelemek için 2 farklı değişken karşımıza çıkıyor. İlki ne kadar bir duman partikülü ile karşı karşıyayız. Diğeri ise elimizdeki elektrostatik filtre sürekli olarak bu kadar partikülü filtreleyebilecek gücü var mı ?

Airby ARNV teknolojisi ile ürettiği yerli tip elektrostatik filtre sistemlerinde Türkiye'nin en verimli filtreme yapısını oluşturdu. Ayrıca bu teknoloji ile dünya üzerinde bir çok endüstriyel işletmede de bunu başarılı bir şekilde uyguladı. Yüksek filtreleme alanı ile partikülleri çok daha fazla filtreleyebiliyoruz. Teknolojimiz kadar projelendirmelerimize de önem gösteriyoruz. Tesis içerisinde salınan partikül miktarı doğru hesaplanıp ne çok yüksek bir kapasite ne de düşük bir kapasite müşterilere önerilmemelidir. Burada etik kurallar çerçevesinde müşterilerimize en uygun cihazları öneriyoruz.

Elektrostatik filtreler partikülleri büyük oranda filtreledikleri için koku da oldukça azalmaktadır. Ancak kokuyu sadece elektrostatik filtre ile yok etmek kesinlikle mümkün değildir. Bu durum için Airby teknolojisi ile hazırlanmış aktif karbon sistemleri ve UV teknolojisi kullanıyoruz. Kullandığımız bu teknoloji ile filtre sonrası kokuyu yok ediyoruz.

airbyreferansları

 

Airby Elektrostatik Filtreyi Tercih Edenler


 Yılları aşkın süredir airby elektrostatik filtre tüm Türkiye'de ve Tüm dünyada dumansız çözümler üretmektedir. Airby her ölçekte endüstriyel üretim tesisinin öncelikli seçimi olmuştur. Sizlerde Airby teknolojisi ile tanışabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak mühendis ekibimiz üzerinden elektrostatik filtre modellerimiz hakkında çok daha fazla bilgi alabilir  çevreci ve verimli cihazlar ile tanışabilirsiniz.

Airby Elektrostatik Filtre Model ve Fiyat Hesaplama
Koku Engellemek İstiyor Musunuz ?(Aktif Karbon)
EvetHayır

Elektrostatik Filtre Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evet elektrostatik filtrelerimizin kapasiteleri birbirinden farklıdır. Dolayısıyla kapladıkları alan ve fiyatları da farklıdır.

Izgara uzunluğu ve bu ızgaranın ne kadar süre ne kadarlık bölümünün kullanıldığı elektrostatik filtre kapasite seçiminde oldukça etkilidir.

Karbon filtre ile elektrostatik filtre sisteminde filtrelenmiş dumanın yanı sıra miktarı azalan kokununda filtrelenmesi sağlanmaktadır. Elektrostatik filtre sistemlerin karbon sistemleri kullandığınızda bu fiyatları etkileyecektir.

UV sistemler sayesinde elektrostatik filtrelerin verimleri arttırılmaktadır. Ancak belirli özel projelerde kullanılan UV sistemlere genellikle ihtiyaç olmamaktadır. UV fiyatları elektrostatik filtre seçiminde fiyatları etkilemektedir.

İsim
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Puan
4 based on 83 votes
Marka
Airby
Ürün Adı
Airby ARNV
Fiyat
USD 1500
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
51 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan

Orta boy bir kebapçı için her şey dahil paket fiyatınız nedir ?

Adana Kebaçısı

Merhabalar adana için elektrostatik filtre ve karbon filtre montaj ücretleri nedir ?

Aras Resulov

Abim tüstü filtre Azerbaycan gönderme ve servis var

Süleyman

Elimde bir statik filtre ve 9binlik fan var bunu 2.el fiyatıyla alıp yenisini ek bir ücret ileverir mısınız ?

Mehmet taşdelen

Ben alırım Süleyman bey

Süleyman

kaçtan alıyorsunuz

Keskin ALi

Merhabalar bayilik fiyatları demişsiniz ancak sitede bayilik fiyatlarınızı bulamadım. Sadece elektrostatik filİtreyimi veriyorsunuz yoksa SİSTEM FİYATI MI

Meryem aydın

Bacasız filtre fiyatları nedir ?

Ferit Engin

Bacasız filtre fiyatlarını öğrenebilirmiyim

KeskinBurada

Merhaba ozonlu sistem arıyorum. Sizlerde bu sistemlerden var mı Eğer bunlardan varsa bana kesin dönüş gerçekleştirin.

Hakan

Merhaba Avrupa ya gonderim varmi? Var ise montajını burada kolay bir şekilde yaptirabilirmiyiz?

caner

merhabalar kokoreç tezgahı için filtre yaptırmak istiyoruz bahcemize kurulacak tezgah var cok kısa bir mesafa olucak borusu fiyatlar nelerdir fiyat bilgisi alabilirmiyiz mail adresime

Mehmet sinan özcan

2.37 ‘ye 52 cm davlumbaz boyu olan ve sadece ev yemekleri üreten işletmemiz için elektrostatik filtre fiyatı almamız mümkün mü? işletmemizde mangal yok.

özer öztürk

merhaba,

balık pişirik satma üzerine bir işimiz var,bunnn için elektrostatik baca maliyeti nedir?

Oktay artan

3×1 metre davlumbaz altında döner yapıyorum dışarıya çıkan boru 7 metre ben bunun icin bir sistem fiyatı almak istiyorum

Murat

100 m2 bir Cafe binada baca iZni yok, küçük çalışma kapasiteli olmak üzere, nasıl bir filtre uygulanır ve fiyatı ne kadar acaba ?

serhat mutlu

iyi gunler fiyat ve kargo ucretleri hakkinda bilgilendirebilirmisiniz .

Eyüp Aydın

5adet işkembe kazani 1 adette 150cm ×50 cm kebap ocagi cekecek bir fiyat alabilirmiyim saygilarimla Eyüp Aydın

Bugra

Selamlar soruma net bir cevap almak istiyorum. Elektrostatik filtre veya bu tarz ürünleri bir restoran açtığımda kesin kullanmak zorundamıyım. Yoksa bir şikayet veya belediye problemimi çıkması gerekiyor ankarada 280m2 bir ye ile ilgileniyorum burger yapmayı planlıyoruz. Samimiyetinize güvenerek bu soruyu soruyorum. Bunu mutfağımı kurdurur kurdurmaz yaptrmak zorundamıyım yoksa bekleyebilir mi ? kimin şikayetleri kayda alınıyor yaptırdıktan önce veya sonra belediyeden izin almam gerekiyor mu?

Cahit

5000 M3 fiyat nedir

Erkan

Malum kış ayları gelince birçok kişi soba yakıyor. Buna bağlı olarak dışarda dumanlı ve kirli bir hava oluyor. Bu hava havalandırmalardan aynen eve giriyor ve evdeki hava zehirli bir hale geliyor. Havalandırmaları kapattığımızda ise ev küçük olduğundan oksijen yetersiz hale geliyor. Ben dışardaki duman ve pis olan bu havayı filtre edip evin temiz bir hava ile havalanmasını istiyorum çözümü ve maliyeti ne olur. Bu sorunun cevabını mail haricinde sayfadada yayınlarsanız diğer insanlar içinde faydalı olur.

Murat ozbaykus

125×125 cm odun firini icin her sey dahil bacasiz filtreleme sisteminin maliyeti nedir. Firindan cikis verilecek mesafe yaklasik 2.5 3 metre

öz okbaca

7000 m3 elestrotatik filtreli fan lazım

levent menteş

merhaba. pide ve lahmacun üzerine gıda işletmemiz var. Elektrikli fırın kullandığımız için çok fazla baca dumanı oluşmuyor. Ayrıca bir de dört gözlü masa üstü ocak kullanıyoruz. Ocak ve fırın yakın konumlandırılmış durumda. Ocağın üzerindeki davlumbaz ve fırının çıkışını birleştirip bir elektrostatik filtre kullanmayı planlıyoruz. Fiyat alabilir miyim

İrfan

Yakıt kömür 2 metre uzunlugunda mangal aktif karbon istemiyorum fiyat nedir acaba

Buğra Satınalma

Merhabalar mutfağımızda 2 duvarda 2 farklı sistemimiz mevcut bir taraf gazlı ocak ve frütöz var diğer duvarda ise kömür var bunların hepsini kapsayabilecek bir elektrostatik filtre arayışımız mevcut bunları aynı kanal üzerinde toplayan ve dumanı kokuyu yok edecek bir sistem yapabilir misiniz fiyat almak istiyorum

Ender

Merhaba. 118 X 720 X 450 pizza firini icin fiyat alabilir miyim?

Emin

Bilgi istiyorum

Muhammed Enes Akyürekli

Hocam iyi geceler tekstil atölyemize de bu sistemden kurdurmak istiyoruz fiyat bileğisin alabilirmiyim

Mehmet Eren yetis

Merhaba,
3-3.5 metrelik davlumbaz, kömür mangal ve gazlı ocak için temiz hava verecek olan ürünlerden kaç metre küplük olanı ve ne kadar fiyat alabilirmiyim?

Mehmet Eren yetis

Merhaba,
3.5 metre davlumbaz için kömür ve gazlı ocak kullanımını karşılayacak temiz hava veren paket için fiyat alabilirmiyim?

Rasim

merhaba tel yazmışsınız ama kimse cvp vermiyor?

Halil Özkut

Merhaba,
Toplam 10 m2 bir mutfak. Meze üretimi için. Tek bir kuzine 4 göz ocaklı fırın olacak.
Böyle bir düzen için gerekli olan ürün hangisidir ? ve maliyeti ne olur bize ?
İyi çalışmalar.

Hasan Çağrı

Deneme yorumu yayınlanmayacak

Scroll to top
Call Now ButtonHemen Ara
Dijital Pazarlama ve Yazılım Çağrı Güngör
51
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x