HAKKIMIZDA

 

Airby Mühendislik olarak,başta elektrostatik filtre üretimi olmak üzere, temiz hava teknolojileri ve filtrasyon konusunda ileri düzey projelendirme, özel üretim ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Ar-Ge üzerine yatırımlarımız her geçen gün büyümektedir. Bu sayede dünyanın gerisinde kalmadan, hatta ilerlemenin en uç noktasında daha yeni, daha verimli ürünlerle müşterilerimize hizmet ediyoruz. Ayrıca Türkiye’de genç mühendis ve genç girişimcilerin fırsat verildiğinde,neler yapabileceklerini ve bazen de fırsatları kendilerinin yaratabileceğini göstermeyi, hedeflemekteyiz.
Kurulduğumuz günden bu yana,her bir müşteri ile yapılan ilk işimizi, sadece uzun bir çalışmanın başlangıcı olarak görmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı olmayan bir yapının uzun vadede,başarılı olacağını düşünmediğimiz için en küçüğünden en büyüğüne bütün işlerimizde,kaliteden ödün vermeden ilerlemekteyiz. Dinamik, yenilikçi ve tecrübeli bir kadro ile sürdürdüğümüz çalışmalarda iyi bir planlama süreci ardından,minumum hata ve maksimum hız prensibi ile yol almaktayız.
Airby Mühendislik olarak kendimize birşey katmadığımız, yeni birşey öğrenmediğimiz her bir günü boşa geçmiş hissediyoruz.
Devam eden süreçte yaşadığımız çevreyi ve soluduğumuz havayı koruyan yenilikçi çözümlerle bilinirliliğimizi arttırmak ve şu ana kadar sağladığımız müşteri memnuniyetini sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

 

21 Ülkede Binlerce Aktif Sistem

Elektrostatik filtre üretimi ve geliştirilmesi öncelikli ve tek amacımızıdır. Sadece elektrostatik filtre sistemleri üretiyoruz.

Yerli Üretim ve Arge çalışmalarımız ile bu ülkenin ihtiyaçlarına bu ülkenin iş gücü ve teknolojisi ile çözüm üretiyoruz. 

Yüksek Teknoloji elektrostatik filtre sistemlerimiz çevreci, pratik , dinamik ve uzun ömürlüdür. Dünya standartlarının üzerindedir.

Scroll to top
Call Now ButtonHemen Ara
Dijital Pazarlama ve Yazılım Çağrı Güngör